Powiększyliśmy rodzinkę, to i musieliśmy zwiększyć powierzchnię mieszkalną… Odebraliśmy nowe, wytęsknione klatunie – złożyliśmy, fretki oczywiście pomagały, a później urządziliśmy nowymi świątecznymi hamaczkami… Efekt końcowy jak na zdjęciach… hamaki i legowiska by chica • timani.pl Wymiar pojedynczej klatki to:

  • 185 cm wysokości
  • 80 cm szerokości
  • i 50 cm głębokości

W okresie wolnym od rujek, łączymy klatki i powstaje jedna, apartamentowa o długości 320 cm… ;-) … W czasie rujek chłopaki są oddzielnie i dziewczyny oddzielnie… ;-) Odstępy między pręcikami wynoszą 2 cm, więc są całkowicie obojętne na próby wydostania się fretek z klateczki… Półki pozwoliły na wydzielenie 3 poziomów, dolny kuwetkowy, środkowy sypialny i górny łączący jadalnie z drugą sypialnią… Każdy poziom ma swoje drzwiczki o wymiarach 29×36 cm, które pozwalają szybko i funkcjonalnie dostać się na każde pięterko… Fretki szybko opanowały schodzenie i wchodzenie, czyli poruszanie się między poziomami… Mi pozostaje tylko zająć się wykonaniem nowego wyposażenia… Wyobraźnię skupię w pierwszej kolejności na kolorach oraz fasonach hamaczków i legowisk… ;-) hamaki i legowiska by annetta • climb up hamaki i legowiska by dwa ogonki • fretka.pl Tak wyglądają zadowolone fretki… ;-p … by: Ana foto: 1) ferretta.pl © All rights reserved or Some rights reserved, publikacja powyższych zdjęć wymaga zgody autorów

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
adminmonika Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
admin
Gość

Nie polecam takich klatek… Są niepraktyczne, głośne, szybko śniedzieją… Proponuje przyjrzeć się tym klatkom: 1. Nation 181 2. Nation 182 3. MD157, która jednocześnie może być klatką transportową Poczytaj jakich klatek unikać, a jakie są praktyczne i przyjazne, tak dla opiekuna, jak i dla fretki… ;-)

monika
Gość
monika

Ciężko ją znaleźć :-( Mniej więcej ile kosztuje? I jeżeli mogę mieć od razu pytanie, myślimy poważnie o fretce, wertujemy wszystkie dostępne artykuły, wypowiedzi, jednak wolę zapytać doświadczonej osoby: czy taka klatka mogłaby być jako początkowe lokum? Z myślą o większym (w stylu perfecta) w przyszłości.

admin
Gość

Normalnie można dostać w sklepie zooplus, ale w tym roku nie mieli… Szukaj na różnych stronach, również zachodnich… Klatka nazywa się Perfecta… ;-)

monika
Gość
monika

Witaj, gdzie można zakupić taką klatkę?